18. mail 2019 toimus Suure-Jaanis Wado karate kumite võistlus. Meie kooli 3.a klassi õpilane Ronet Sasorin sooritas edukalt 8. kyu vööastme eksami ja saavutas võistlusel auväärse 2. koha.

Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi spordipäev toimub teisipäeval, 4. juunil 2019 kooli staadionil.

Ajakava:

kell 9.00 1.-3. klassid
kell 10.30 4.-6. klassid
kell 12.00 7.-12.klassid ja õpetajad

Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi vilistlane Marti Medar ja kehalise kasvatuse õpetaja Liis-Grete Arro saavutasid eilsel Pae pargi 4,5-kilomeetrisel rahvajooksul mõlemad esikoha.

Palju õnne!

Tallinna Järveotsa Gümnaasium osaleb Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Innove korraldataval konkursil "Aasta kool 2019". Žürii on valinud meie kooli 10 parima hulka.
20. maist näidatakse kümmet parimat kooli ETV hommikusaates „Terevisioon“. Võitja kuulutatakse välja 31. mai „Terevisiooni“ otsesaates.

Oma hääle saad anda järgmisel lehel: https://novaator.err.ee/941352/aita-valida-aasta-kool

Meie kooli tutvustavat videot saad näha siin: https://www.youtube.com/watch?v=CJ1Be2Qfn6I

„Aasta kool“ on koolidevaheline konkurss, mille eesmärk on näidata kooli loovas ja lõbusas võtmes – kohana, kus tegutsetakse ühiselt ka õppetöö väliselt, hinnatakse koostööd ning valitsevad üksteist toetavad suhted.

17. mail 2019 toimus TJG laboris teadusvõistlus "Aatom". 7.-12. kl õpilased lahendasid kiiresti ja loovalt loodusteaduslikke ülesandeid: viisid läbi katseid, et tuvastada tundmatuid aineid, selgitasid ainete kihistumist, keerutasid ja loksutasid kanamune, ragistasid ajusid ristsõna lahendades jms.

Kõik õpilased olid väga tublid, ent kolm esimest kohta jagati välja järgmiselt:
I koht 8.c kl  - Klaus Abram, Tan Markus, Caspar, Sten Martin
II koht 9.b kl
III koht 11.a kl

Eriauhinna sai 12.a klass kõige korrektsemate selgituste ja asjalikemate põhjenduste eest.

Võistlust aitasid korraldada keemiaringi õpilased Liisi ja Martin. Kogu tegevust jäädvustas Laura-Eliise. Õpilasi juhendas õpetaja Karoliina Tõnisson.