hero-bannerbanner-mobile-min (1)

Huviringid

Huviringide info kehtib 2022/2023. õppeaasta kohta.

Juhendaja Merle Lättekivi
viisuveeretajad@gmail.com
Ruum: aula
E ja K kell 13.00-13.45 (1. klass)
E ja K kell 12.00-12.45 (2. klass)
E ja K kell 14.00-14.55 (3. klass)
E ja K kell 15.00-16.15 (4.-6. klass)
E ja K kell 16.30-18.00 (põhikooli segarühm ja neiud)
E ja K kell 18.00-19.00 (noorte segarühm)

Juhendaja Sirje Märjamaa
sirje.marjamaa@jarveotsa.ee
3.-6. klassi õpilased
Ruum: 406
K kell 14.00-15.30

Juhendaja Aleksandra Di Maio
aleksandra.dimaio@jarveotsa.ee
Ruum: 415
2.-4. klassi õpilased
N kell 13.00-14.30
solistid
R kell 13.00-13.45

Juhendaja Ravo Vaga
ravo.vaga@jarveotsa.ee
7.-9. klassi poisid
Ruum: võimla
N kell 14.00-15.30

Juhendaja Merike Turb
merike.turb@jarveotsa.ee
4.-6. klassi ja 10.-12. klassi tüdrukud
võimla või staadion
N kell 14.00-15.30

Juhendaja Ann Aruvee
ann.aruvee@jarveotsa.ee
5.-12. klassi õpilased
Ruum: 208
R kell 15.00

Juhendaja Ago Kalberg
ago.kalberg@jarveotsa.ee
1.-9. klass
Ruum: 039
T, N kell 15.00-16.30

Juhendaja Mari Uudelt
mari.uudelt@jarveotsa.ee
7. klass
Ruum: 240
Toimumisajad kokkuleppel

Juhendaja Katariina Valdre
katariina.valdre@jarveotsa.ee
3.-6. klassi tüdrukud
Ruum: 309
E kell 14.45-16.15

Juhendaja Valentina Parra
valentina.parra@jarveotsa.ee
5.-6. klassi tüdrukud
Ruum: 120

Huviringiga liitumiseks võtke ühendust ringijuhiga.