hero-bannerbanner-mobile-min (1)

Huviringid

Juhendaja Merle Lättekivi
viisuveeratajad@gmail.com
Ruum: aula
E ja K kell 13.00-13.45 (1. klass)
E ja K kell 12.00-12.45 (2. klass)
E ja K kell 15.00-15.55 (3. klass)
E ja K kell 14.00-14.55 (4.-6. klass)
E ja K kell 16.00-17.25 (neiud)

Juhendaja Sirje Märjamaa
sirje.marjamaa@jarveotsa.ee
3.-6. klassi õpilased
Ruum: 406
Toimumisajad kokkuleppel

Juhendaja Aleksandra Di Maio
aleksandra.dimaio@jarveotsa.ee
1.-5. klassi õpilased
Ruum: 415
N ja R 13.00

Juhendaja Ravo Vaga
ravo.vaga@jarveotsa.ee
7.-9. klassi poisid
Ruum: võimla

Juhendaja Merike Turb
merike.turb@jarveotsa.ee
4.-12. klassi tüdrukud
võimla või staadion
N 14.00

Juhendaja Ann Aruvee
ann.aruvee@jarveotsa.ee
5.-12. klassi õpilased
raamatukogu ja Teams
toimumisaeg kokkuleppel

Juhendaja Ago Kalberg
ago.kalberg@jarveotsa.ee
2.-9. klass
Ruum: 039
T ja N 15.00-16.30

Juhendaja Kevin Brenner
kevin.brenner@jarveotsa.ee
7.-12. klassi neiud
Ruum: jõusaal
T 16.00, N 15.00

Juhendaja Mari Uudelt
mari.uudelt@jarveotsa.ee
7. klass
Toimumisajad kokkuleppel

Juhendaja Katariina Valdre
katariina.valdre@jarveotsa.ee
2.-6. klassi tüdrukud
N 14.30-16.00

Huviringiga liitumiseks võtke ühendust ringijuhiga.