Tuntud IT-firma Transferwise Ltd Eesti filiaal toetab distantsõpet tehniliste vahenditega.

Tegemist on heas korras kasutatud seadmetega: kõrvaklapid, klaviatuurid ja juhtmevabad arvutihiired. Seadmeid on piiratud koguses. Need antakse õpilastele tasuta kasutamiseks. Soovime, et need jõuaksid õpilasteni, kes neid tõepoolest vajavad, seega kaaluge oma soov hoolikalt läbi.

Soovitud seadme saamiseks tuleb täita vastav registreerimisvorm. Info kättesaamise kohta saadetakse e-kirjaga.

Arvutihiired: https://forms.gle/ssrsZRT1hwEdMjcW6

Kõrvaklapid: https://forms.gle/VrTXvVmXwNE74JSX7

Klaviatuurid: https://forms.gle/HVzyf1WpFYD11Syp8

8. aprillil 2020 toimus 11. klassi õpilastele Zoomi keskkonnas esinemiskoolitus. Täname Haabersti linnaosa tervisedendajat Liina Kaevu ja Haridusameti tervisedendajat Age Tamme koolituse organiseerimise eest, SpeakSmart korraldusjuhti Karin Rohi´t meeldiva koostöö eest ning koolitaja Karl Lälli koolituse läbiviimise eest!

Õpilased said koolituselt mitmeid vajalikke nippe ja nõuandeid uurimistööde kaitsmiseks ja teistekski esinemisolukordadeks.

Hea TJG koolipere!

Veel mõni nädal tagasi ei oleks vist keegi osanud oodata, et meie igapäevane elukorraldus nii suure muutuse läbib. Oleme tänulikud, et olete sedavõrd hästi toime tulnud!

Kui tunnete, et koormus on liiga suur, te ei oska, ei suuda või ei jaksa oma last õppetöös piisavalt toetada, palun andke sellest õpetajale märku! Kõigega ei pea üksi toime tulema. Meie õpetajad ja tugispetsialistid aitavad hea meelega.