hero-bannerbanner-mobile-min (1)

Üleeuroopalise spordinädala kokkuvõte

29. septembril tõmbasime joone alla üleeuroopalisele spordinädalale, mille eesmärk oli pöörata suuremat tähelepanu kehalisele aktiivsusele ja tervislikele eluviisidele. Esmaspäevast neljapäevani toimusid õuevahetunnid, mis hõlmasid erinevaid aktiivseid tegevusi koolihoovis ning mida korraldasid meie vahvad mängujuhid.

Tänasel ülekoolilisel liikumispäeval seiklesid 1.-4. klasside õpilased ümber Õismäe tiigi, otsides neile ette antud piltidelt kohti. Iga üles leitud koha juures tuli lahendada ülesanne. Proovile sai end panna matemaatikas, harjutuste sooritamises, sammude loendamises ja looduslikest vahenditest kujundite moodustamises.

5.-12. klasside õpilased matkasid ligi 7-kilomeetrisel Nõmme-Harku terviserajal. Matkates tuli märgata ümbritsevaid puid, põõsaid, taimestikku, loomi, pinnavorme ja objekte ning leida seos nähtuga ja Eesti sportlaste nimedega. Ülesandega saadi edukalt hakkama ning fotodel olid paljude teiste seas näha nii mägi, tiik, oja, nool, kuusk, kask, pärn, vaher, sild, kivi kui liiv (juurde lisatud sportlase vastav nimi ja spordiala). Nii nooremad kui vanemad õpilased lahendasid liikumispäeva lõpetuseks ka KiVa meeskonna koostatud ülesande.

Suured tänud tegusale korraldustiimile ja igale vahvale kaasalööjale!

Liikumisrõõmu kõigile ülejäänudki aastaks!