hero-bannerbanner-mobile-min (1)

Kõnekonkurss „Elurikas linn“

Järgmisel aastal kannab Tallinn uhkusega tiitlit Euroopa roheline pealinn. Selle puhul anname ühele pealinna noorele võimaluse esitada oma mõtteid keskkonnahoiust ja jätkusuutlikust linnast nii Eesti kui ka rahvusvahelisele publikule Euroopa rohelise pealinna avaüritusel 21. jaanuaril 2023

Kõnekonkursile „Elurikas linn“ ootame osalema 15–19-aastaseid noori ning ootame nende kõnesid 4. jaanuariks aadressil roheline.pealinn@tallinnlv.ee. Palume noortel mõelda:

Mida tähendab sinu jaoks roheline ja kestlik linn?

Mis sulle keskkonna teemadel muret teeb?

Kuidas peaks muutuma linn ja kuidas peaksid oma harjumusi muutma linnaelanikud, et linn muutuks keskkonnahoidlikumaks, rohelisemaks ning linnaruum selliseks, kus on mõnus olla nii 8 kui 80 aastasel?

Mida ootad Tallinnalt Euroopa rohelise pealinna aastal?

Parima kõne autor või autorid saavad esitada selle Euroopa rohelise pealinna avaüritusel 21. jaanuaril 2023 ja kui häid kõnesid tuleb mitu, siis ka järgmisel sügisel uue rohelise pealinna välja kuulutamisel.

Kõne jõuab rahvusvaheline veebiülekande kaudu inimesteni nii Eestis kui teistes Euroopa riikides. See on harukordne võimalus noorele inimesele teha oma mõtted kuuldavaks üle Euroopa.

Statuudiga saab tutvuda veebilehel: https://greentallinn.eu/contests/konekonkurss-elurikas-linn/