hero-bannerbanner-mobile-min (1)

Jõulukool

16. detsembril kell 10-13 toimub koolimajas jõulukool, kuhu ootame kõik õpilasi peredega. Toimuvad vahvad töötoad ja traditsiooniline jõululaat, millest osa võtmiseks saab registreerida kuni 11. detsembrini.

Jõululaadale müüjaks saad registreerida siin

Töötubadesse registreerumine:

Sihtgrupp: 1.-12. klass

Juhendajad: Aleksandra Di Maio ja Lia Kullerkupp

Registreerumine kell 10.30 algavasse töötuppa

Registreerumine kell 11.30 algavasse töötuppa

Sihtgrupp: 1.-12. klass, lapsevanemad

Juhendaja: Terje Treimann-Tupits

Registreerumine kell 10.30 algavasse töötuppa

Registreerumine kell 11.30 algavasse töötuppa

Sihtgrupp: 1.-4. klass

Juhendajad: Tatjana Rosenfeld ja Signe-Britt Sild

Registreerumine kell 10.30 algavasse töötuppa

Registreerumine kell 11.30 algavasse töötuppa

Sihtgrupp: 1.-12. klass, lapsevanemad

Juhendajad: Ann Aruvee ja Helen Paasmäe

Registreerumine kell 10.30 algavasse töötuppa

Registreerumine kell 11.30 algavasse töötuppa

Sihtgrupp: 1.-2. klass, lapsevanemad

Juhendaja: Heldi Oese

Registreerumine kell 10.30 algavasse töötuppa

Sihtgrupp: 3. klass, lapsevanemad

Juhendaja: Heldi Oese

Registreerumine kell 11.30 algavasse töötuppa

Sihtgrupp: ukraina õpilased ja lapsevanemad

Juhendajad: Julija Golovatš, Tatjana Denitšitš, Jelena Krasnikova

Registreerumine kell 10.30 algavasse töötuppa

Sihtgrupp: 1.-12. klass, lapsevanemad

Juhendajad: Karoliina Tõnisson, Aivar Pehme

Registreerumine kell 10.30 algavasse töötuppa

Registreerumine kell 11.30 algavasse töötuppa

Sihtgrupp: 5.-6. klass ja lapsevanemad

Juhendajad: Esper Kaar, Triin Lepp

Registreerumine kell 10.30 algavasse töötuppa

 

Sihtgrupp: 5.-6. klass ja lapsevanemad

Juhendajad: Esper Kaar, Triin Lepp

Registreerumine kell 11.30 algavasse töötuppa

 

Sihtgrupp: 7.-12. klass, lapsevanemad

Juhendaja: Mirja-Lenna Lokuta

Registreerumine kell 10.30 algavasse töötuppa

Registreerumine kell 11.30 algavasse töötuppa

Sihtgrupp: 8.-12. klass, lapsevanemad

Juhendaja: Dagmar Seljamäe

Registreerumine kell 10.30 algavasse töötuppa

Registreerumine kell 11.30 algavasse töötuppa

Sihtgrupp: lapsevanemad

Juhendajad: Agnes Altküla-Põder ja Merle Truubon

Registreerumine kell 10.30 algavasse töötuppa

Registreerumine kell 11.30 algavasse töötuppa

Sihtgrupp: 1.-12. klass, lapsevanemad

Juhendaja: Heli Missik

Registreerumine kell 11.30 algavasse töötuppa

Sihtgrupp: 6.-12.klass, lapsevanemad

Juhendaja: Hiroyuki Sonobe

Registreerumine kell 11.30 algavasse töötuppa

Sihtgrupp: 5.-12.klass, lapsevanemad

Juhendaja: Katariina Valdre

Registreerumine kell 11.30 algavasse töötuppa