26. novembril 2020 tegid seitsmendikud soolataignast kooli ümbruse pinnamoest maketi ja märkisid sinna aarde oletatava leiukoha. Aaret läheme otsima järgmisel nädalal, kasutades drooni. Kui aare leitud, hakkame selle sisu uurima. Kõik need tegevused toimuvad LTT projekti "Avasta ja imesta" raames, mida viivad läbi TJG vahvad loodusainete õpetajad.

11. a käis e-õppekäigul TV3-s, kus Annely Adermann tutvustas tööd televisioonis ning Mihkel Raud rääkis inspiratsioonist ja muust huvitavast. Võimalik oli küsida küsimusi. Kõlama jäi mõte, et teletöö on huvitav ja väljakutseid pakkuv ning noored peaksid liikuma oma unistuste suunas.

7. klasside õpilased osalesid täna, 11. novembril 2020 Läänemaal Silma Õpikoja programmis "Teadusliku uurimismeetodi rakendamine", kus uuriti ja vaadeldi pilliroogu.

 
Meeskonda kuulusid Christopher Kulasalu (10.a), Kevin Kiveste (8.a) ja Eric-Rene Raid (12.a). Õpilasi juhendas õpetaja Esper Kaar.
 
Laupäeval, 7. novembril 2020 toimunud võistlusel "MAGIC CTF" pidi meie võistkond 4 tunni jooksul ära lahendama üle 100 ülesande, milles said õpilased rakendada nuputamis- ja koodimurdmisoskuseid ning realiseerida oma huvi küberturvalisuse ja IT-maailma vastu. Osalejate hulgas olid Eesti, USA ja teiste riikide üldharidus-, kutse- ja ülikoolid.
 
Meie kooli mees- ja naiskond on juba detsembris osalemas järgmisel Eestis korraldataval võistlusel "Küberpähkel".
 
The Mid-Atlantic Gigabit Innovation Collaboratory, Inc. (MAGIC) poolt korraldatava ürituse eesmärk on suurendada õpilaste huvi kübermaailma vastu ning seeläbi suurendada IT-talentide jõudmist tööturule.
 

Meie kooli õpilased võtsid osa meediapädevuse nädalast ja mängisid rahvusraamatukogu hariduskeskuse saadetud kaardimängu "Trollist targem". Osalesime ka konkursil, kus pidi tegema mängimisest video või kollaaži ja mõtlema ise ühe mängukaardi. Pildil 8.c tüdrukud, kes proovivad internetitrolli seljatada.

Esmaspäeval, 2. novembril 2020 osales 11. klass video vahendusel Tallinna Spordi- ja Noorsooameti korraldatud töötoas, mis keskendus eesmärkide püstitamisele ja elluviimisele.