Reedel, 15. märtsil 2019 toimub koolis e-õppepäev, kus kõik meie kooli õpilased saavad end taas proovile panna. Rakendame oma koolis muutunud õpikäsitlust ja soovime e-õppepäevaga arendada õpilaste digipädevust, suunates neid õppetöö eesmärgil iseseisvalt kasutama e-kanaleid ja digitaalseid materjale, et mitmekesistada õppetööd tänapäevaste võimalustega. Tänapäeva infoühiskonnas on info otsimine ja analüüsimine, probleemide lahendamine ja juhendite järgi tegutsemine võtmetähtsusega oskused. Kõike seda e-õppepäeval arendame!

E-õppepäeval traditsioonilisi õppetunde ei toimu. Õpetajad on koostanud ülesanded vastavalt klassi raskusastmele, lõimides erinevaid valdkondi. Ülesanded avaldatakse lingina kodulehel (www.jarveotsa.ee) 14. märtsil ning on lahendatavad veebikeskkonnas.

Kui õpilasel puudub kodus arvuti või interneti kasutusvõimalus, saab ülesannete sooritamiseks kasutada kooli arvutiklassi (kell 8.30–15.00) või Nurmenuku ja Väike-Õismäe raamatukogu. Küsimuste korral palume pöörduda klassijuhataja poole.

1. klasside e-õppeülesande link

2. klasside e-õppeülesande link

3. klasside e-õppeülesande link

4. klasside e-õppeülesande link

5. klasside e-õppeülesande link

6. klasside e-õppeülesande link

7. klasside e-õppeülesande link

8. klasside e-õppeülesande link

9. klasside e-õppeülesande link

10. klassi õpilased salvestavad oma rühmatööna valminud esitlused slideshare.net keskkonda

11. klassi e-õppeülesande link

Põnevat e-lahendamist!

23. veebruaril 2019 toimusid Tallinnas Eesti meistrivõistlused karates, kus 8.c klassi õpilane Tan Markus Ojala saavutas U16 -63 kg võistlusklassis esimese koha ja 7.a klassi õpilane Ragnar Audse U14 +52 võistlusklassis esimese koha. Poisid treenivad spordiklubis Impact treenerite Sten Aru ja Margus Lillinurme käe all.

Sõbrapäeval, 14. veebruaril 2019, käisid meie koolis külas Pääsusilma lasteaia koolieelsete rühmade lapsed. Tutvusime koolimajaga, eriti meeldisid lastele suur bassein, võimla ja tüdrukute käsitööklass. Lapsed nägid, et õppimine polegi igav pingis istumine - 4. klassiga koos mängiti Sphero robotitega. Meeneks said lapsed 3.-4. klasside abiga meisterdatud kooli logoga miniatuursed T-särgid, mida saab järjehoidjana kasutada.

Külaskäigu lõpetuseks esinesid 1. klasside balletiringi tüdrukud ja mängiti ühiselt ringmänge.

5. veebruaril 2019 käisid jaapani suuna õpilased ja õpetaja Hiroyuki Sonobe külas Rannamõisa lasteaias, kus üks tubli rühm on nõuks võtnud Jaapani riigi ja kultuuriga lähemalt tutvust teha. See oligi põhjus, miks nad meie kooli poole pöördusid. Lapsed oskasid juba Jaapanit kaardil näidata ja teadsid, et kõrgeim tipp on Fuji vulkaan. Kohtumise käigus õpiti origami-tehnikas kasse-koeri voltima ning iga laps tegi endale vahva samurai mütsi. Õpiti selgeks ka tore jaapanikeelne lastelauluke, mida peatselt saabuva Baruto külaskäigu ajal esitada.