27. jaanuaril 2018 toimus kunstiolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor. Meie kooli esindasid Miina Karindi 10. klassist (16. koht) ja Laura -Eliise Simm 9. klassist (25 koht).
Õpilasi juhendasid õpetajad Sirje Märjamaa ja Katri Silla.

Täname tublisid õpilasi osalemise eest olümpiaadil!

26. jaanuaril 2018 toimus Jakob Westholmi Gümnaasiumis emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor, milles osalesid edukalt ka meie kooli õpilased Liisi Valdvee (7. kl), Isabella Pragi (8. kl) ja Silvia Maine (12. kl). 11.-12. klasside arvestuses saavutas Silvia Maine 16.-20. koha 54 osaleja hulgas, 7.-8. klasside arvestuses saavutas Isabella Pragi 37. koha ning Liisi Valdvee 57. koha 68 osaleja hulgas. Õpilasi juhendasid õpetajad Tiina Kadopa ja Ruti Nõmm.

Täname õpilasi kooli esindamise eest olümpiaadil!

Järveotsa Gümnaasiumi korvpallipoisid võitsid Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel pronksmedalid. Võidukalt läbiti nii alagrupiturniirid kui ka poolfinaalid. Finaalturniir kujunes väga tasavägiseks ja kolm kooli jäid võrdsete punktidega jagama medalikohti. Omavaheliste mängude punktivahe jättis meie poisid kolmandaks, kuid esikohast jäi lahutama vaid üks korv.

Edukasse meeskonda kuulusid Georg Kask, Renno-Renek Rattasepp, Ken Robin Rajamäe, Kaspar Aksiim, Erik Hunt, Sten Martin Stamm, Johannes Tauk ja Marco Palandi. Võistkonda juhendas Ravo Vaga.

Jaapani Suursaatkond Eestis kutsub kõiki keskkoolilõpetajaid kandideerima Jaapani valitsuse 2019. aasta bakalaureuseõppe, kutsekolledžite ja tehnikakolledžite stipendiumitele.

Infotund toimub Rahvusraamatukogu väikeses konverentsisaalis 21. veebruaril kell 18:00-19:15 (Tõnismägi 2).

Täpsem info: MEXT infotund

Meie kooli tänavune talispordipäev toimub 1. veebruaril.

1.-6. klasside spordipäev toimub Škoda jäähallis.

Ajakava :
                                    
8.00      5a kl, 6a kl, 2a kl, 4a kl, 3a kl
9.00      1c kl, 5c kl, 2c kl, 6c kl, 4b kl
11.00    1a kl, 1b kl, 5b kl, 2b kl, 3b kl
12.00    6b kl, 5d kl, 4c kl, 3c kl

Kohal palutakse olla 15 minutit enne jääle minekut.

7.-12. klasside suusapäev toimub Nõmme Spordikeskuses.

Kogunemine kell 10.00. Kaasas peab kindlasti olema õpilaspilet.

Koolieine sööklas, ajakava täpsustab klassijuhtaja.

Reedel, 12. jaanuaril 2018 külastas Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi Eestis visiidil viibinud Jaapani peaministri abikaasa pr Akie Abe. Kohtumisel osales ka Eesti peaministri abikaasa pr Karin Ratas. Kooli direktor andis ülevaate meie kooli ajaloost ja tänapäevast ning tutvustas põgusalt ka kogu Eesti haridussüsteemi. Külalised nautisid õpilaste etteasteid ning vestlusringis jaapani õppesuuna õpilastega arutati edasisi koostegemisi ja õppimisvõimalusi. Kohtumine oli meile suureks tunnustuseks ja auks. Õpilased said võimaluse õpitut, st jaapani keelt kasutada ja kinkida külalistele natuke oma kultuuri laulu, tantsu ja rahvarõivaste kaudu.

Järveotsa Gümnaasiumis on õpitud jaapani keelt ja kultuuri alates 1993. aastast. Gümnaasiumiõpilased on ennast täiendanud Jaapani koolides ja ülikoolides ning mitmedki vilistlased on jätkanud haridusteed Jaapanis. Lisaks on juba mitu aastat korraldatud koolis Jaapani kultuuri päevi. Meie kool on võõrustanud mitmeid kordi Jaapani koolide õpetajaid ja õpilasi ning selle aasta kevadel on ees ootamas järjekordne kohtumine Jaapani koolilastega. See kõik on teoks saanud tänu Jaapani Suursaatkonnale Eestis.