Palume lapsevanematel kontrollida oma kontaktandmeid (telefon, e-post) eKoolis, kuna see on kooli ja pere vahelise suhtlemise kanal.

Täna täitub selle õppeaasta algusest 100 päeva. Igas päevas on olnud uusi teadmisi, toredaid vestlusi, nalja ja naeru. Tunnustame ka meie kooli õpetajaid, kelle jaoks on olnud need esimesed 100 päeva õpetaja või klassijuhatajana. 

Täname pühendunud töö eest!

 
Meie kooli võistkond saavutas 7.-12. klassi arvestuses I koha küberkaitsevõistlusel "Küberpähkli Küberpuuring 2020", kusjuures kokkuvõttes saavutati 133 võistkonna seas 14. koht. Võistkonda kuulusid Christopher Kulasalu (10.a), Taavi Ringmäe (8.b) ja Aleks Richard Rand (7.b).
 
Võistlusest võttis osa ka meie kooli tüdrukute võistkond koosseisus Berit Ditmann (7.c), Kadi-Riin Kutser (7.c) ja Laura Eileen Liivak (7.c). Mõlemat võistkonda juhendas õpetaja Esper Kaar.
 
Võistkonnad pidid lahti murdma virtuaalse šeifi, panema kokku tuhandeks tükiks tehtud foto, dekodeerima sõnumeid ning lahendama veel ligi 40 eriilmelist ülesannet.
Leelo Tungal
...
Sündida võib sädemest
suure sooja algus.
Pimeduse südamest
koorub kirgas valgus.
...
 
Kui Sul valgust napib, võib-olla puudub Sul asjalik helkur?
Kooli jõulupuult võivad võtta kõik, kel vaja, kena kooli logoga helkuri.
HELKUR ON SINU ODAVAIM ELUKINDLUSTUS!

Eesti Terviserajad avalikustas üle-eestilise liikumisteemalise loovtööde konkursi „Hakkame liikuma“ võitjad – 50 kooli ja lasteaeda, kellele kingitakse Swedbanki toel siseterviserada.  

Loomulikult osales ka meie kool konkursil oma vahva videoga ning on samuti õnnelike siseterviseraja võitjate seas! 

Täname kõiki, kes andsid oma panuse video valmimisse.