Aitäh, et jagasid meiega oma rõõmu!

Leidsime 253 vastaja (31%) abil 87 erinevat rõõmuallikat. Kõige aktiivsemad vastajad olid 7. klassidest. Popimaks sõnaks osutus SÕBRAD (51 korda). Top 20 sõnad leiad pildilt. Distantsõppe ajal igatseti nii hamburgerit kui mänguväljakut, trenne kui ka kooli. Tunti rõõmu lemmikloomadest ja päikesest.

Rõõmsat suve kõigile!

Elektroonilised eesti keele ja matemaatika sisseastumistestid toimuvad 18. mail kell 10.15. Täpsema kirjelduse leiad siit.

Tähistagem Tallinna päeva targalt, huvitavalt, turvaliselt ja kontaktivabalt! Olete kogu kooliperega oodatud panema end proovile ülelinnalisel e-etteütlusel Tallinna päeval, 15. mail kell 12.

Etteütluse teema on alati olnud seotud Eesti kirjanduse ja kultuuriga ning Tallinna ajalooga. Seekordne etteütlus on pühendatud legendaarsetele tallinlastele Jaan Krossile ning Georg Otsale, kelle 100. sünniaastapäeva me tänavu tähistame. Etteütluse teksti loeb näitleja Märt Avandi (vt videot).

TV teeb üritusest otseülekande Tallinna Facebook’i lehelYoutube'is ja etteütluse veebilehel. Loodetavasti püstitame koos uue osalusrekordi, sest e-etteütlusel kohtade arv osavõttu ei piira.