Austatud lapsevanemad!  

Ärajääva koolilõuna kompenseerimiseks on võimalik lapsevanemal tellida ühekordne toidupakk, arvestusega 26–30. aprill.    

Et oleks võimalik toitlustajale esitada täpne tellimus, selleks palume lapsevanematel, kes soovivad saada toidupakki, sellest teavitada meid hiljemalt neljapäeval, 22. aprillil kella 23.59-ks registreerimiskeskkonna kaudu siin.  

Toidupakk väljastatakse lapsevanemale kolmapäeval, 28. aprillil kell 12.00–14.00 sisehoovis, söökla välisukse juures.

11. klassi õpilase Helis Mosona töö sai Eesti Rahvusraamatukogu hariduskeskuse korraldatud maskotivõistlusel esimese koha ning maskott Rundul on nüüd uus sõber, kelleks on Helise loodud Raadik.
 
10. aprillil 2021 tegi oma tiitlivõistluste debüüdi meie kooli 8.a klassi õpilane Dinara Anis, kes saavutas Kairos peetud noorte maailmameistrivõistlustel 11. koha. 
 
Dinara vehkleb klubis Tallinna Mõõk ja teda juhendab treener Jüri Salm. 

Jaapani suursaatkonnal on rõõm teatada, et 15. Jaapani Rahvusvaheline MANGA konkurss on avatud. Võistlustöid saab saata perioodil 7. aprill - 8. juuli 2021.

Oodatud on MANGA kunstnike tööd üle maailma! 
 

2020/2021. õppeaasta on Tallinnas kuulutatud klassijuhataja teema-aastaks, et tõsta senisest rohkem esile klassijuhataja ametit ning väärtustada tema rolli iga õppija arengu toetajana. 

Tallinna Haridusamet on silmapaistvate klassijuhatajate märkamiseks ja tunnustamiseks ellu kutsunud  kuu klassijuhataja konkursi, mille eesmärgiks on esile tõsta särasilmseid, pädevaid ja Tallinna haridusstrateegia põhiväärtusi kandvaid klassijuhatajaid. 

Kogu TJG koolipere saab tunnustada meie kooli silmapaistvaid klassijuhatajaid. 

Esita oma ettepanek siin: kuu parim klassijuhataja 

Vaata ka:Tallinna Haridusamet kutsub koole üles klassijuhatajaid tunnustama 

Koos saame tunnustada meie parimaid klassijuhataid, kes on 

Vastutustundlikud,  

Avatud,   

Uuendusmeelsed!