Eriolukorra täiendatavate meetmete tõttu asendab linn alates 1. aprillist sooja lõunasöögi portsjoni 6 päeva toidupaki vastu. Pakid väljastatakse registreeritud nimekirja alusel.

Esimene toidupakkide jagamine toimub kolmapäeval, 1. aprillil ajavahemikus 11.00 - 13.00 Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi söökla tagauksest. Siis saab lisaks pakile veel viimast korda ka sooja sööki. Järgmine pakk antakse 8. aprillil samal ajavahemikul, vahepealset toidu väljastamist ei toimu.

Paki saamiseks 8. aprillil kirjutage palun kooli haldusjuhi e-postile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 3. aprillil kell 11.00!  

NB! Soovitame pakile järgi tulla täiskasvanul, lapsele võib see liiga raske olla. 

Küsimuste korral palume võtta ühendust kooli haldusjuhiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või direktoriga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hea TJG koolipere!

Veel mõni nädal tagasi ei oleks vist keegi osanud oodata, et meie igapäevane elukorraldus nii suure muutuse läbib. Oleme tänulikud, et olete sedavõrd hästi toime tulnud!

Kui tunnete, et koormus on liiga suur, te ei oska, ei suuda või ei jaksa oma last õppetöös piisavalt toetada, palun andke sellest õpetajale märku! Kõigega ei pea üksi toime tulema. Meie õpetajad ja tugispetsialistid aitavad hea meelega.

Seoses 13. märtsil kehtestatud riikliku eriolukorraga ning koolide sulgemisega ja distantsõppele viimisega, lähevad koolipsühholoogid üle kaugnõustamisele. Koolipsühholoog on jätkuvalt oma koolirahva jaoks olemas ja jätkab nõustamisi telefoni, videokõne, veebivestluste vmt teel. Võta vajaduse korral julgelt ühendust.

koolipsühholoog

Juta Raun

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Olen teie tervisemurede jaoks olemas ja pakun konsultatsiooni võimalust telefoni teel kõigile - ka teie pereliikmetele. 

Praegu liigub perioodiliselt ka muid haigusi, lisaks COVID-19, mis paraku toovad kaasa palju hirme ja teadmatust. Kui Sa ei saa perearstikeskust või perearsti nõuandeliini (1220) kohe  kätte, võid julgelt ühendust võtta minuga. Olen väljaõppinud meedik ja saan anda vajalikke soovitusi, mida ette võtta, et tuua hetkeolukorras kergendust või isegi lahendust. Sellega saame vähendada niigi suure pingega töötavate perearstikeskuste ja nõustamis-liinide (1247, 112) koormust.

Hoolime ja toetame üksteist!

Lugupidamisega

Kooliõde: Malle Martens

Ootan Sinu kõnet tööpäevadel kell 09.00-16.00, telefon: 56256642

SA Tallinna Koolitervishoid