Järveotsa Gümnaasiumi võistkond osaleb 7.-9. klassi õpilastele mõeldud interaktiivses mälumängus „Mesimumm”, mida viib läbi Haabersti Vene Gümnaasium. Selle aasta võistlus on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale. Meie kooli võistkonda kuuluvad Liisi Valdvee (7.c), Isabella Prgi (8.b), Mari-Liis Mets (9.a) ja Liis Klimov (9.a).

Mälumängu I voorus pidid õpilased viie päeva jooksul vastama küsimustele geograafia, bioloogia, keemia, füüsika, matemaatika, majanduse ja inglise keele valdkondadest. 42 võistkonna hulgas saavutas meie kooli naiskond 10. koha, mis tagas pääsu mälumängu II vooru.

II voorus pidid õpilased lahendama ülesandeid majanduse valdkonnast (märksõnad: laen, intress, intressimäär). 21 grupi hulgas saavutati 4. koht, mis viisis meie õpilased III vooru.

III voor toimub 10. märtsil, mis koosneb kahest osast. Kõigepealt tutvuvad õpilased Tallinna vanalinnaga ning lahendavad loomingulisi ülesandeid. Seejärel jätkub võistlus Haabersti Vene Gümnaasiumis, kus leitakse lahendusi loodusainete ja praktilise matemaatika ülesannetele.

Suured õnnitlused meie tublile võistkonnale ning edukat III vooru.

Õpilasi juhendavad õpetajad Mari Uudelt, Karoliina Tõnisson ja Esper Kaar.