Sel aastal toimus Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi 35. juubeli nädalal esimest korda vilistlaste initsiatiivil ellu kutsutud karjääripäev.

7. novembril toimunud karjääripäev oli mõeldud 8.‒12. klassi õpilastele eesmärgiga tutvustada erinevaid erialasid ja ameteid; näidata, et TJG vilistlane on tegus, mitmekülgne ja edasipüüdlik; julgustada õpilasi küsima ja kaasa rääkima ning luua kontakte kooli ja vilistlaste vahel.

Karjääripäeval esines 43 vilistlast (seal hulgas kaks videotervitust). Päeva avas kohtumine näitleja Margus Prangeliga, kes on Järveotsa kooli 7. lennu vilistlane. Edasi toimusid ettekanded korraga seitsmes klassis kolme tunni jooksul ning olid jagatud valdkondade kaupa. Õpilased valisid online-registreerimise käigus omale 21 tunni hulgast kolm meelepärast töötuba. Valikus olid näiteks järgmised teemad: ettevõtlus, juhtimine, keskkond, turundus ja arendus, müük, infotehnoloogia, grimm ja disain, arhitektuur, kunst, alusharidus, noorsootöö, sotsiaaltöö, meelelahutus, film, raadio ja televisioon, meditsiin, terviseuuringud ja -edendus, varia.

Karjääripäev leidis väga palju positiivset tagasisidet nii õpilastelt, õpetajatelt kui vilistlastelt endilt.