Paljud pered on oma isiklikku raamatukogu ümber korraldades leidnud mitmeid teoseid, mida enam ise ei vaja või mida on topelt, ning tulnud mõttele need raamatud meie raamatukogule kinkida. Oleme väga tänulikud kõigile, kes meie raamatukogu on rikastanud!

Kui teil on raamatuid kodus üle, siis võite toimida järgmiselt:

 1. Palun tehke nendest raamatutest nimekiri, mida soovite ära anda (autor, pealkiri).
 2. Saatke see nimekiri raamatukogu e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .
 3. Vaatan nimekirja läbi ja vastan kirjaga, milliseid raamatuid me sooviksime.

Mõned soovitused, mida peale hakata nende raamatutega, mis meie raamatukogus on juba olemas või mille lugejaid meil napib:

 1. Üleliigsed raamatud võib viia Eesti Hoiuraamatukokku (Suur-Sõjamäe 44a), kus võetakse vastu raamatuid asutustelt ja üksikisikutelt, et need süstematiseerida, hoiustada ja jagada tasuta laiali nendele raamatukogudele, kes vastavaid raamatuid vajavad. http://www.hoiuraamatukogu.ee/
 2. Pakkuda raamatuid asutusele MTÜ Raamaturing (Telliskivi 60a), mis tegeleb raamatute taaskasutusega, täiendades oma varudega just kooliraamatukogude riiuleid. http://www.raamaturinglus.ee/

Neile, kes soovivad meie kooli raamatukogu toetada, on siin üks väike nimekiri sellest, mille kinkimise üle meie kooliperel oleks väga hea meel.

Raamatud, millest puudust tunneme:

 1. George Orwell „1984“
 2. Ellen Niit „Triinu ja Taavi lood“
 3. Ivar Soopan „Head pahad poisid“
 4. Ivar Soopan „Kõik poisid ei saa suureks“
 5. Antoine de Saint-Exupéry „Väike prints“
 6. Lena Lilleste „Inimröövlid internetis“
 7. Lena Lilleste „Köhi pappi, või muidu“
 8. Lena Lilleste „Elu ohus“
 9. Lena Lilleste „Narkodiilerite küüsis“
 10. Anders Jacobssoni ja Sören Olssoni Sune raamatud
 11. Aino Perviku Paula raamatud