Hea koolipere!

Tulenevalt Eesti Vabariigi Valitsuse otsusest jätkab Tallinna Järveotsa Gümnaasium alates esmaspäevast, 16. märtsist 2020.a õppetegevust distantsõppe vormis. Esialgu on distantsõpe planeeritud kaheks nädalaks kuni 29. märtsini. Lisaks õppetööle ei toimu koolis huviringid ja eelkool. Tegutseme vastavalt olukorrale ja jagame teavet.  Sel ajavahemikul õpilased koolimajja tulla ei saa. 

Õppetööd korraldavad ja koordineerivad õpetajad. 

Palun tagada oma lapsele turvaline kodusolemine ning õpitingimused. Õpetajad saadavad vajalikku õppeinfot vastavalt tunniplaanile eKooli vahendusel.

Et õppimine kodus võimalikult sujuvalt kulgeks, palume kõigil õpilastel võtta täna, so reedel 13.03.2020 koju kaasa oma koolis ja kappides olevad õppematerjalid (õpikud, töövihikud jms). Samuti palume kõik isiklikud asjad garderoobist  ära viia, et oleks võimalik koolimaja põhjalikult koristada.

Hea õpilane ja lapsevanem!

Küsimuste korral on teile esimeseks nõuandjaks teie klassijuhataja. Ainealaste küsimustega pöörduge meili teel aineõpetaja poole. Kõikide kooli töötajate meiliaadressid on kodulehel https://jarveotsa.ee/

Toetagem üksteist ja jäägem terveks!

Siret Paasmäe

Koolijuht