Reedel, 15. märtsil 2019 toimub koolis e-õppepäev, kus kõik meie kooli õpilased saavad end taas proovile panna. Rakendame oma koolis muutunud õpikäsitlust ja soovime e-õppepäevaga arendada õpilaste digipädevust, suunates neid õppetöö eesmärgil iseseisvalt kasutama e-kanaleid ja digitaalseid materjale, et mitmekesistada õppetööd tänapäevaste võimalustega. Tänapäeva infoühiskonnas on info otsimine ja analüüsimine, probleemide lahendamine ja juhendite järgi tegutsemine võtmetähtsusega oskused. Kõike seda e-õppepäeval arendame!

E-õppepäeval traditsioonilisi õppetunde ei toimu. Õpetajad on koostanud ülesanded vastavalt klassi raskusastmele, lõimides erinevaid valdkondi. Ülesanded avaldatakse lingina kodulehel (www.jarveotsa.ee) 14. märtsil ning on lahendatavad veebikeskkonnas.

Kui õpilasel puudub kodus arvuti või interneti kasutusvõimalus, saab ülesannete sooritamiseks kasutada kooli arvutiklassi (kell 8.30–15.00) või Nurmenuku ja Väike-Õismäe raamatukogu. Küsimuste korral palume pöörduda klassijuhataja poole.

1. klasside e-õppeülesande link

2. klasside e-õppeülesande link

3. klasside e-õppeülesande link

4. klasside e-õppeülesande link

5. klasside e-õppeülesande link

6. klasside e-õppeülesande link

7. klasside e-õppeülesande link

8. klasside e-õppeülesande link

9. klasside e-õppeülesande link

10. klassi õpilased salvestavad oma rühmatööna valminud esitlused slideshare.net keskkonda

11. klassi e-õppeülesande link

Põnevat e-lahendamist!