Elektroonilised eesti keele ja matemaatika sisseastumistestid toimuvad 18. mail kell 10.15. Täpsema kirjelduse leiad siit.

Tähistagem Tallinna päeva targalt, huvitavalt, turvaliselt ja kontaktivabalt! Olete kogu kooliperega oodatud panema end proovile ülelinnalisel e-etteütlusel Tallinna päeval, 15. mail kell 12.

Etteütluse teema on alati olnud seotud Eesti kirjanduse ja kultuuriga ning Tallinna ajalooga. Seekordne etteütlus on pühendatud legendaarsetele tallinlastele Jaan Krossile ning Georg Otsale, kelle 100. sünniaastapäeva me tänavu tähistame. Etteütluse teksti loeb näitleja Märt Avandi (vt videot).

TV teeb üritusest otseülekande Tallinna Facebook’i lehelYoutube'is ja etteütluse veebilehel. Loodetavasti püstitame koos uue osalusrekordi, sest e-etteütlusel kohtade arv osavõttu ei piira.

Tellitud toidupaki saab kätte 3. juunil, ajavahemikus 11.00–15.00 registreeritud nimekirja alusel.

Lapsevanemad, kes said toidupaki 27. mail jäävad jätkuvalt nimekirja ning täiendavalt pole vaja toidupakki tellida. Kui soovite loobuda toidupakist, palun teatada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Täpsem pakkide kättesaamise korraldus saadetakse registreerunutele e-posti teel.

Küsimuste korral pöörduda haldusjuhi poole (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).