4.b klassijuhataja Heldi Oese oskab lapsi aktiviseerida ja innustada ning arvestab nende individuaalsete iseärasustega. Tema jaoks on olulised märksõnad viisakus ja sõbralikkus. Oma klassiga õppekäikudel käies suudab ta noorte inimestega alati sammu pidada ja pälvib kiidusõnu oma õpilaste viisaka käitumise eest.

Heldi Oese klassi õpilased peavad teda südamlikuks, lahkeks, energiliseks ja parajalt rangeks õpetajaks. Ta on nõudlik, et lapsed õpiksid õppima, ja selle nimel on ta valmis nendega pikemalt tegelema. Lapsevanemate sõnul on õpetaja alati olemas, kui lapsed teda vajavad; ta on südamlik, hea huumorimeelega, pisut rangegi; tema tundides valitseb alati kord; ta on õpetaja, kes hoolib, mõistab ja on hea õpetamisoskusega. Samuti märgivad vanemad ära õpetaja Heldi Oese oskust probleeme lahendada – ta läheneb igale lapsele personaalselt, olles mõistev, kannatlik ja usaldusväärne.

Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi õpilased said 17. koha USA küberturbevõistlusel. Meeskonda kuulusid Christopher Kulasalu (10.a), Kevin Kiveste (8.a), Taavi Ringmäe (8.b) ja Aleks Richard Rand (7.b). Võistlusel osales teinegi tiim, kuhu kuulusid 7.c klassi tüdrukud Kadi-Riin Kutser, Laura Eileen Liivak ja Berit Ditmann. Mõlemat võistkonda juhendas õpetaja Esper Kaar.

Laupäeval, 24. aprillil 2021 toimunud võistlusel "MAGIC CTF" pidid meie võistkonnad 4 tunni jooksul ära lahendama üle 50 ülesande, milles said õpilased rakendada nuputamis- ja koodimurdmisoskuseid ning realiseerida oma huvi küberturvalisuse ja IT-maailma vastu. Osalejate hulgas olid Eesti, USA ja teiste riikide üldharidus-, kutse- ja ülikoolid.

The Mid-Atlantic Gigabit Innovation Collaboratory, Inc. (MAGIC) poolt korraldatava ürituse eesmärk on suurendada õpilaste huvi kübermaailma vastu ning seeläbi suurendada IT-talentide jõudmist tööturule.

Vaata lisaks: https://sites.google.com/view/kyberolympia/2021/magic-ctf

11. klassi õpilase Helis Mosona töö sai Eesti Rahvusraamatukogu hariduskeskuse korraldatud maskotivõistlusel esimese koha ning maskott Rundul on nüüd uus sõber, kelleks on Helise loodud Raadik.
 
10. aprillil 2021 tegi oma tiitlivõistluste debüüdi meie kooli 8.a klassi õpilane Dinara Anis, kes saavutas Kairos peetud noorte maailmameistrivõistlustel 11. koha. 
 
Dinara vehkleb klubis Tallinna Mõõk ja teda juhendab treener Jüri Salm. 

Jaapani suursaatkonnal on rõõm teatada, et 15. Jaapani Rahvusvaheline MANGA konkurss on avatud. Võistlustöid saab saata perioodil 7. aprill - 8. juuli 2021.

Oodatud on MANGA kunstnike tööd üle maailma!