12. jaanuaril 2018 korraldasid 1.b klassijuhataja Heldi Oese ja 1.c klassijuhataja Jaana Skvortsova ühise aabitsapeo. Esmalt toimus viktoriin "Kes on parim aabitsatundja?", mille võitsid 1.b klassist Laura Rändvee ja Raimond Metsar ning 1.c klassist Hanna-Liisi Laes, Trevor Mattias Tamm ja Rahel Mirell Vichmann.

Meenutati, kes on aabitsa autor, illustraator ja peategelased ning tutvuti erinevate aabitsatega. Elevust tekitas aabitsa õpetussõnade kokkupanek ja tähtedest sõnade koostamine. Õpilased laulsid erinevaid tähestikulaule ja kandsid ette kirjaniku lemmikloo "Onu Heino kommiisu".

Mida öelda 1. klassi õpilasele hüvastijätul aabitsaga? On suur rõõm, kui saad ise lugemisega hakkama! See on imeline tunne, kui tähed ja sõnad muutuvad lugedes juttudeks, millele saad kaasa elada!

Eesti Lastekirjanduse Keskus kutsub kõiki Eestimaa lapsi valima oma lemmikkirjanikku ja raamatukunstnikku. Kuni 16-aastasi lapsi oodatakse hääletama raamatukogudes või elektrooniliselt aadressil http://www.elk.ee/?page_id=9081.

13. jaanuaril 2018 toimus Vene Kultuurikeskuses vabariiklik vene keele ainevõistlus 7.-8. klasside õpilastele. Üritus oli pühendatud Eesti Vabariigi 100. aastapäevale.

7.b klassi õpilane Joosep Gurnik saavutas võistlusel 9. koha ja 8.a klassi õpilane Martin Veližanin 2. koha.

Õpilasi juhendasid õpetajad Silvia Velts ja Marina Anfinogenova.

Meie kooli 11. klassi õpilastel oli suurepärane võimalus osaleda „Koolinoorte esmaabiõppe“ pilootprojektis. Tallinna Kiirabi töötajad tutvustasid noortele mooduli „Elupäästev esmaabi“ käigus täiskasvanute ja laste elustamisvõtteid, tegevusi teadvuse kaotuse korral, eluohtlike verejooksude peatamise võtteid ja kuidas kutsuda abi. Teooriat oli võimalus kinnistada praktiliste harjutustega. Õppepäeva lõpus oli huvilistel võimalus tutvuda Tallinna Kiirabi igapäevatööga, teha tutvust kiirabiauto sisustusega ja külastada huvitavat muuseumi.

Kolmapäeval, 20. detsembril toimus meie koolis juba teist korda loodusainete päev 4. klassidele. Sellel õppeaastal oli läbivaks teemaks vesi. 4. klasside õpilastele valmistasid loodusainete õpetajad ette 5 erinevat töötuba, kus õpilased said uurida vee omadusi, teostada mõõtmisi, mõista vee tähtsust looduses ja inimese elus.

Loodusainete päeva eesmärgiks on tekitada õpilastes huvi loodusainete vastu. Selle aasta töötoad olid: veeringe ja vesi inimeses, laavalambi valmistamine, mensuuri abil vee ruumala määramine, vee kaalumine ning mulksuv matemaatika.

Sel aastal osales loodusainete päeval 75 õpilast, kellele päev väga meeldis. Tagasiside lehtedele kirjutasid õpilased: päev oli lahe, saime palju uusi teadmisi, saime teha koostööd.

Meie kooli 3.c klass võitis Haabersti LOV ja Politsei- ja Piirivalveameti poolt korraldatud 3. klasside vahelise võistluse "Palun ära kiusa kaaslast". Tuli leida loov lahendus kiusamise ennetamiseks. 3.c klass tegi lavastatud kiusamissituatsioonidega suure õpetliku plakati. 2. koha pälvis 3.b klassi videolahendus.