TJG osaleb koosloome programmis, mille raames hakkavad kuus haridusvaldkonna algatust EduLog, Koodikool, Kolm Põrsakest, Noorte Vabamu, Taut ja TEMU koos koolidega digilahendusi looma.
 

Tallinna Haridusamet kutsub noori disainihuvilisi osalema Noor Tegija visuaalikonkursil, mille eesmärk on leida värske ja äge visuaal Noor Tegija Instagrami ja Facebooki kanalitele! 

Noor Tegija on veebikeskkond noorte tegijate võimestamiseks ja igakülgseks toetamiseks.

Vaata lähemalt: 

https://www.instagram.com/noortegija/ 

https://www.facebook.com/noortegija 

Animatsiooni autoriks on 7.b klassi õpilane Paula Viks.

Helle Kiviselg on karmi käe ja hea südamega klassijuhataja. 

7.c klassijuhataja Helle Kiviselg töötab koolis haridustehnoloogi, loodusainete õpetaja ning robootika ja nutiringide juhendajana. 

Tema õpilased kirjutavad: 

„Õpetaja Helle Kiviselg on tark inimene.“ 

Tallinna Haridusamet ja Tartu Ülikooli eetikakeskus ootavad Tallinna koolide õpilasi, õpetajaid ja vilistlasi osalema kirjatalgutel „Minu klassijuhataja“. Kirjatalgute eesmärk on panna meid mõtisklema klassijuhatajalt saadud väärtuste üle, tõsta esile nende tööd ja teadvustada nende mõju oma praegustele või endistele õpilastele.

Hea põhikooli lõpetaja! Tule meile õppima!

Meie gümnaasiumis on põnevad õppesuunad:

  • jaapani keel
  • inglise keel
  • reaal-meedia

Meie gümnasistid on nutikad ja aktiivsed.

Meie õpetajad on loomingulised ja toetavad.

Elektroonilised sisseastumistestid toimuvad 16. aprillil 2021.

Registreeruda saab kuni 31. märtsini.

Registreerimisvorm asub SIIN.

Registreerimisvormi täitmiseks on vaja sisse logida Google`i kontoga. Alternatiivse võimalusena võib saata e-kirja aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kirja sisusse märkida oma nimi, isikukood, telefoninumber, õppesuund, a-võõrkeel, b-võõrkeel ja kool, kus hetkel õpid. Kirja manusesse lisada klassitunnistuse koopia või väljavõte eKoolist.

Elektrooniliste katsete sooritamiseks on vaja õpilase isikukoodi, mille kool edastab SA Harno testi soorituste isikustamise eesmärgil.

Vaata lisainfot siit