19. septembril 2018 külastas 11.a klassi karjääriõpetuse tundi meie kooli vilistlane Eduard Starobogatov, kes töötab IT valdkonnas Quality Assurance insenerina ehk tarkvara testijana. Eduard rääkis, kuidas ta jõudis selle elukutse valikuni gümnaasiumi lõpus, ning miks ta selle valikuga rahul on. Õpilased said küsida küsimusi ja proovida ise leida mõnelt kodulehelt "BUG-e". Samuti sai teada, kuidas toimub tarkvara testimise automatiseerimine.

Täname vilistlast!

Spordipäev on neljapäeval, 27. septembril. See toimub traditsioonilise liikumisnädala raames (24. sept - 30. sept).

5.-12. klass osaleb ülelinnalisel õpilaste orienteerumispäeval. Täpsem info klassijuhatajatelt.

1.-2. klass tuleb kooli 9.00 ja 3.-4. klass kell 11.00. Toimuvad teatevõistlused ja sportlikud mängud õues. 

Ootame eelkooli õpilasi ja lapsevanemaid esimesele kohtumisele, mis toimub esmaspäeval, 1. oktoobril 2018 kell 17.00 Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis.

Õppetöö toimub esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 17.00 - 18.30. Eelkooli õpetajad on Marje Liedemann ja Tatjana Rosenfeld.

Meie motoks on KOOLIÕM EELKOOLIST

Kohtumiseni!

12.a klassi õpilasel Carmen Marianne Teär`il oli eelmisel õppeaastal suurepärane võimalus teha uurimistööd Ida-Tallinna Keskhaigla uurimisgrupis. Töö juhendaja oli dr Karin Laas, kes on ITK reumatoloog, ja retsensendiks teadusosakonna juht dr Marika Tammaru. Samuti andis suure panuse töösse Tuberkuloosiregistri juhataja Piret Viiklepp. Carmen Marianne koolipoolne juhendaja oli Mari Uudelt.

Uurimisgrupi toel valmis uurimistöö pealkirjaga „Muutused reumatoidartriidi patsientide tuberkuloosi haigestumise sageduses pärast bioloogilise ravi kasutuselevõttu; bioloogilist ravi saavate tuberkuloosi haigestunud patsientide iseloomustus“. Uurimistöö tulemustel põhinev posterettekanne on võetud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna aastapäeva teaduskonverentsi kavasse 11. oktoobril 2018.

20. oktoobril 2018 toimub esimest korda haridusfestival „iduEDU“, mis liidab õpetajatele korraldatud IKT sügiskonverentside teemad, Tallinna lasteaedade ja koolide haridusuuenduste parimad näited ning arutelud kvaliteetse hariduse edendamisest.

Festivali toimub Tallinna kesklinna „hariduskvartalis“, mille moodustavad Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Kesklinna Põhikool ja Tallinna Keskraamatukogu.

Festivali eesmärk on väärtustada kvaliteetset haridust kui õnneliku elu vundamenti, mille saavutamiseks pannakse seeme haridusteel kasvama juba varases nooruses.

Festivalile oodatakse nii lasteaiaealisi lapsi ja noori kui ka lapsevanemaid, õpetajaid, koolijuhte ja haridustegelasi. Iga „iduEDU“ festivalil osaleja annab oma panuse idude targale kasvamisele ning uute edulugude tagant tõukamisele.

Haridusfestivali „iduEDU” korraldab Tallinna Haridusamet koos Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse, eKooli, Tallinna Ülikooli ja Startup Estoniaga.

Festival on tasuta kõikidele osalejatele.

Festivali ajakava avaldatakse septembri lõpus.

Õppetöö muusikaklassis algab teisipäeval, 4. septembril 2018 ruumides 036 ja 035 kell 12.00. Võtame vastu uusi õpilasi. Palume võtta ühendust enne õppetöö algust (ka endistel õpilastel).

Klaver: õp. Aune Kaljapulk  56152340 (õhtuti ka 6443744), See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Plokkflööt: õp. Signe Tafenau  56155789 (õhtuti ka 6564089), See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.