Kolmapäeval, 26. septembril 2018 sai avalöögi Haabersti koolide õpetajate vaheline kümnevõistlus, kus septembrist kuni juunini võetakse iga kuu mõõtu erineval spordialal. Esimene ala oli jalgpall, mida sügistormi tõttu mängiti staadioni asemel võimlas. Lisaks meie oma kooli 6-liikmelisele tiimile olid vahvas sportlikus meeleolus külla tulnud Tallinna Mustjõe Gümnaasiumi ja Õismäe Vene Lütseumi esindused. Avakohtumine oli väga meeleolukas ja tore, nii et siirad tänusõnad külalisvõistkondadele! Tasavägise heitluse võitis Järveotsa Gümnaasiumi tiim!

Euroopa spordinädala raames külastas meie kooli EOK Spordinädal 2018 patroon Ott Kiivikas. Euroopa meister ja mitmekordne rahvusvaheliste võistluste medalist rääkis gümnasistidele eneseusust ja -motiveerimisest. Tuues arvukaid näiteid oma edukast sportlakarjäärist, julgustas ta noori kõrgeid eesmärke seadma ja nende nimel pingutama.

19. septembril 2018 külastas 11.a klassi karjääriõpetuse tundi meie kooli vilistlane Eduard Starobogatov, kes töötab IT valdkonnas Quality Assurance insenerina ehk tarkvara testijana. Eduard rääkis, kuidas ta jõudis selle elukutse valikuni gümnaasiumi lõpus, ning miks ta selle valikuga rahul on. Õpilased said küsida küsimusi ja proovida ise leida mõnelt kodulehelt "BUG-e". Samuti sai teada, kuidas toimub tarkvara testimise automatiseerimine.

Täname vilistlast!

Spordipäev on neljapäeval, 27. septembril. See toimub traditsioonilise liikumisnädala raames (24. sept - 30. sept).

5.-12. klass osaleb ülelinnalisel õpilaste orienteerumispäeval. Täpsem info klassijuhatajatelt.

1.-2. klass tuleb kooli 9.00 ja 3.-4. klass kell 11.00. Toimuvad teatevõistlused ja sportlikud mängud õues. 

Ootame eelkooli õpilasi ja lapsevanemaid esimesele kohtumisele, mis toimub esmaspäeval, 1. oktoobril 2018 kell 17.00 Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis.

Õppetöö toimub esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 17.00 - 18.30. Eelkooli õpetajad on Marje Liedemann ja Tatjana Rosenfeld.

Meie motoks on KOOLIÕM EELKOOLIST

Kohtumiseni!