Triinu Lehtoja on emakeeleõpetaja ja 5.c klassijuhataja, kes on alati hooliv ja võtab oma õpilasi pisut nagu „oma lapsi“. Jõulude ajal tegi ta igale klassi õpilasele kingituse, kuhu kuulus ka enda valmistatud nimeline piparkook. Lisaks pakikeste jagamisele oli sisse seatud heategevusfond, kuhu kogunenud raha kanti Toidupangale ja loomade varjupaigale. Heategevusse panustatakse kogu klassiga ka edaspidi. Klassi ühtsuse saavutamise üheks võtmeks peabki Triinu ühiseid ettevõtmisi.  

Triinu Lehtoja toetab oma õpilasi hea sõnaga. Kui ta näeb nende pingutust, siis ikka kiidab. Ka väga hea käitumise eest videotundides märgib eKooli kiidusõnu, et õpilane teaks - nii just käituma peabki. Õpilased hindavad õpetaja juures tema põnevaid ja interaktiivseid tunde. Distantsõppe ajal leidis ta aega iga õpilasega individuaalselt video teel vestelda, et teada saada, kuidas õppega toime tullakse. Triinu on oma klassi liitnud Clanbeati platvormiga, kus õpilased saavad ennast analüüsida ja õpetajale tagasisidet anda. 

Kolleegid peavad Triinut toetavaks ja heasüdamlikuks töökaaslaseks.

14. mail 2021 toimus Tallinna päeva raames projektis Sport Kooli osalevatele õpilastele spordipäev. 1.c klassi lapsi oli tulnud õpetama ja treenima Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart.

Rõõmsa meele said kõik osalejad!

"Kirjandusmäng 2021" Tallinna eelvoorus saavutasid Lugejate Daamide võistkonnas Madleen Raudsepp ja Laura Rändvee 4.b klassist III koha. Läbi sai loetud 12 raamatut.

Tallinna Järveotsa gümnaasiumis on lugejaid lapsi! Palju õnne Laurale ja Madleenile!

Tallinna päeva eel, 14. mail kell 12 on kõik eesti keele huvilised oodatud end proovile panema Eesti taasiseseisvumise 30. aastapäevale pühendatud e-etteütlusel. Juba praegu on võimalik panna proovile oma teadmised kirjavahemärkide, eelkõige komade kasutamisest.

Eesti keele õpetajate Kristi Koidu ja Kaia Rosina koostatud testid leiab keskkonnast Kahoot.

Enne etteütlust on kõigil keelehuvilistel võimalik värskendada oma teadmisi eesti keele õpetajate juhendatud ettevalmistustundides. 28. aprillist saab vaadata videotundi teemal „Suurtähtlühendid“ (õpetajad Igor Kaasik ja Krista Nõmmik). 3. mail avaldatakse ka video teemal „Kokku- ja lahkukirjutamine“ (õpetajad Piret Järvela ja Irene Artma) ning 10. mail teema „Suur ja väike algustäht“ (õpetaja Seoriin Jõgise).

Kõiki videoid ja hiljem ka etteütlust saab jälgida etteütluse veebilehelTallinna Facebook’i lehel, Instagramis, Youtube'is.

Esimese videotunni link: https://www.youtube.com/watch?v=YqE-v8KfK_8

Teise videotunni link: https://www.youtube.com/watch?v=cdwjGnLatkY

Lisaks on teinud etteütlusel osalemiseks üleskutse Andreas Poom, tema video saab alla laadida siit: Andreas Poom.mov lisandus video ka Pluutoga https://www.youtube.com/watch?v=BQyxL8hwimU

13. mail 2021 esitlesid kaksteist 4. klasside õpilast oma miniteadustöid, mis olid väga mitmekülgse teemavalikuga. Sageli oli töö ühendatud oma hobiga. 
 
Teiste seas olid teemadeks taimede kasvatamine rõdul, katsete tegemine kodulaboris, tantsukava loomine, hõbeda puhastamine koduste vahenditega, lõkkeplatsi loomine koos perega, klassihommiku organiseerimine ja flöödinoodi koostamine. Meelsasti tegeldi ka meisterdamisega – valmis sai lindude pesakast, taaskasutusmaterjalist jõulukuusk, lauamäng „Senet“, klassikaaslaste nimedega padi ja lumekuul.
 
Olite väga tublid, head 4-ndikud!
 
Meie kehalise kasvatuse õpetaja, Liis-Grete Arro, võitis Eesti meistrivõistlustel krossijooksus oma esimese individuaalmedali kergejõustikus.
 
Palju õnne Liis-Gretele ja treener Raidole!