õppesuunad
Home

Sport

Haabersti koolide 5. kl. tütarlaste rahvastepallivõistlused

27.01.16.a. toimusid Tallinna Õismäe Gümnaasiumis Haabersti koolide 5. kl. tütarlaste rahvastepallivõistlused, kus  saavutasid I koha Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi tütarlapsed koosseisus:

Tallinna koolinoorte meistrivõistlused lauatennises 2015

10. aprillil toimusid Tallinna koolinoorte meistrivõistlused lauatennises. Võistlusel osaleid kaks meie kooli tubli sportlast.

1.-6. klassi poiste arvestuses saavutas 3. koha Andrus Vaher. 7.-9. klasside poiste arvestuses saavutas 3. koha Jan Erik Nermann.

Õpilasi juhendas õp Ravo Vaga.

Koolinoorte sõudmise meistrivõistlused ergomeetritel

1. aprillil 2015 toimusid koolinoorte sõudmise meistrivõistlused ergomeetritel. Meie põhikooli poisid võistlesid suurepäraselt, saavutades esimese koha.

Võistkonna koosseisu kuulusid Martin Bander, Karro Haav, David Nugis ja Rünno Tammela, kes oli väga napi 0,2-sekundilise kaotusega individuaalses arvestuses teine.

Kuna ka meie tüdrukud said tubli 7. koha, saavutas Tallinna Järveotsa Gümnaasium põhikoolide üldarvestuses 40 kooli seas teise koha, jäädes esimesele koondajas alla vaid 0,5 sekundiga.

Tallinna koolinoorte meistrid korvpallis 2015

Järveotsa Gümnaasiumi poisid tulid Tallinna koolinoorte meistriks korvpallis – seda ilma ühegi kaotuseta. Poistele ja nende tublile treenerile Ravo Vagale andis võidusärgid ja medalid üle Tallinna Haridusameti juhtivspetsialist Andres Vakra.

Võistkonda kuulusid Rando Rattasepp, Renno-Renek Rattasepp, Karro Haav, Indrek Kutser, Enrico Pedder, Indrek Sunelik, Thomas Saar, Martin-Daniel Abelov, David Neago, Sven Erik Ditmann, Riko Leppik, Martin Bander ja Robert Gerassimov.

Palju-palju õnne!

Tallinna Koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus

21.-22. mail 2014 toimusid Tallinna Koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus. Võistlused viid läbi Tallinnas, Kadrioru staadionil.
Väga hästi esinesid järgmised neiud:

T-V astmes saavutas Monica Vainola (11. klass) kuulitõukes, tulemusega 12.14, I koha ja kettaheites, tulemusega 33.40, II koha.

Sille- Maria Keller (10. klass) saavutas odaviskes, tulemusega 25.46, 6. koha.

Marena Brigitt Evart (10. klass) saavutas odaviskes, tulemusega, 21.62, 8. koha.

T-N astmes saavutas Rebecca Lamberg (8. b klass) 300 m jooksus, tulemusega 45.50 sek. III koha.

Haabersti linnaosa koolide rahvastepallivõistlus 2013

12. veebruaril 2013 toimus Haabersti linnaosa koolide 4. klasside tütarlaste rahvastepallivõistlus, kus meie kooli võistkond saavutas II koha.