Tallinna Järveotsa Gümnaasium

Järveotsa tee 31, Tallinn 13520

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
õppesuunad
Home

Osaka Gakugei Gümnaasiumi õpilased külastasid meie kooli

Trüki

19. mail külastasid Järveotsa Gümnaasiumit Osaka Gakugei Gümnaasiumi õpilased, kes meie kooliga juba teist aastat sellist toredat kultuurivahetuskogemust jagavad.

Esmalt kuulati tervituskõnesid nii eesti, jaapani kui ka inglise keelde tõlgituna ning seejärel jaguneti gruppidesse, et meie kooli õpilased saaks külalistele teha ekskursiooni koolimaja põnevamates ruumides ja koolihoovis. Jaapanlased olid meeldivalt üllatunud, kui lisaks inglise keelele rääkisid gümnaasiumi jaapani suuna õpilased ka jaapani keeles kaasa. Avastati ühised huvid, uuriti üksteiste kultuuri kohta ning leiti erinevusi meie kooli ja Osaka Gakugei Gümnaasiumi koolielus. Pärast koolimajas ringi uudistamist koguneti taas aulasse, kus vahetati omavahel kingitusi ja ka kontaktandmeid, sest paljud leidsid uusi sõpru. Pärast meie mudilaskoori ja rahvatantsu laste esinemist prooviti jaapanlaste eeskujul erinevaid traditsioonilisi Jaapani mänge ning katsetati kalligraafiaga ja paberivoltimiskunsti ehk origamiga. Selga sai proovida traditsioonilisi Jaapani rõivaid. Viimaks peeti kaunid lahkumiskõned ning avaldati soovi jätkata traditsiooni ka tulevail aastail.

Vaata pilte meie kooli Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/jarveotsa/

Viimati uuendatud Kol, 24.Mai.2017 08:15  

Külalised

Meil on lehel 42 külalist online