Tallinna Järveotsa Gümnaasium

Järveotsa tee 31, Tallinn 13520

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
õppesuunad
Home

Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi õpilased Merivälja Koolis õpilasteaduse päeval

Trüki

Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi 8. klassi õpilased Liina Kohver, Kristjan Saaremägi ja Benjamin Matias Morales Arredondo osalesid oma loodusteaduslike loovtöödega 21. aprillil Merivälja koolis õpilasteaduse päeval.

Meie kooli õpilased kasutasid Tallinna Loomaaia lähedust ja osalesid loodusteadusliku loovtöö kursusel loomaaias. Koos loomaaiapoolsete juhendajatega oli neil suurepärane võimalus uurida sealseid asukaid. Liina tegi katseid harakas Rosinaga ning Kristjan ja Benjamin uurisid araraunade (papagoid) igapäevarutiini.

Õpilasteaduse päev andis hea võimaluse esineda teiste koolide õpilaste ees ja vaadata- kuulata, mida nemad on teinud. Meie õpilaste uurimiste tulemusi saavad omakorda kasutada loomaaia töötajad.

Õpilaste koolipoolne juhendaja oli Mari Uudelt.

Vaata lisaks:
https://koolielu.ee/info/readnews/535645/opilasteaduse-paev-merivalja-koolis-uuriti-nii-kopsumahtu-kui-amazoni-netikaubandust

Viimati uuendatud Nel, 27.Apr.2017 09:51  

Külalised

Meil on lehel 31 külalist online