Tallinna Järveotsa Gümnaasium

Järveotsa tee 31, Tallinn 13520

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
õppesuunad

7. veebruaril tähistati turvalise interneti päeva

Trüki
Turvalise interneti päeval lõi QR-koodi jahis kaasa üle 100 inimese. Kõik olid tublid ja teadsid hästi, mida tasub ja mida mitte netimaailma postitada ning kuidas seal korrektselt tegutseda. Parimateks vastajateks eri vanusekategooriates olid Elis ja Kadi-Riin 3c klassist, Rait 4a klassist, Liisi ja Arabella 6c klassist ja Katrin 7b klassist. Õpetajate kategoorias võitis direktor Siret Paasmäe. Oli igati õnnestunud ettevõtmine - kõik osalejad said otsingutel ohtralt liikuda, omavahel suhelda ja arutleda ning muidugi ka teadmisi kinnistada!
Viimati uuendatud Nel, 09.Veb.2017 16:52
 

Inglise keele olümpiaadi Tallinna voor

Trüki

27. jaanuaril 2017 toimus inglise keele olümpiaadi Tallinna voor gümnasistidele. Meie koolist osalesid Markus Sanglepp ja Roman Zadorožnõi 12.a klassist ning Toni Sukles 11.a klassist. Eriti hästi esinesid Markus ja Toni, kes saja parima Tallinna gümnasisti hulgas saavutasid vastavalt 23.- 25. ja 26.-30. koha. Õpilasi juhendasid õpetajad Maimu Kuri ja Terje Treimann-Tupits.

Viimati uuendatud Nel, 09.Veb.2017 15:11
 

Interaktiivne mälumäng "Mesimumm"

Trüki

16.-20. jaanuaril toimus interaktiivne mälumäng "Mesimumm", kus osalesid koolid Eestist, Lätist, Leedust ja Ukrainast. Meie võistkond koosseisus Mari-Liis Mets (8.a), Liis Klimov (8.a), Helle Katrina Luik (7.b) ja Nikita Lemeško (9.b) jagas 10.-11. kohta. See tulemus tagas edasipääsu mälumängu II vooru.

Interaktiivne mälumäng "Mesimumm" on mõeldud 7.-9. klassi õpilastele, kes viie päeva vältel pidid vastama küsimustele geograafia, bioloogia, keemia, matemaatika, füüsika ja inglise keele valdkondadest. Mälumängu II vooru ülesanded on majandusvaldkonnast.

Selle aasta põhiteemaks on "Kunst on mina, teadus on meie" (prantsuse füsioloog ja loodusteadlane Claude Bernard). Mängu teema on seotud laste- ja noorteaastaga.

Õpilasi juhendasid Mari Uudelt, Karoliina Tõnisson, Tea Merisaar, Mark Gantsovski ja Esper Kaar.

Suured õnnitlused tublile võistkonnale ja soovime edu II vooruks!

Viimati uuendatud Reede, 27.Jan.2017 16:10
 

Interaktiivne mälumäng "Mesimumm" (II voor)

Trüki
02. veebruaril toimus 8. interaktiivse mälumängu "Mesimumm" II voor, milles osales 17 võistkonda. Meie kooli esindus koosseisus Liis Klimov (8.a), Mari-Liis Mets (8.a) ja Nikita Lemeško (9.b) saavutasid II koha.
 
II vooru põhiteemaks oli majandus. Võistkonnad pidid tegema köögi renoveerimiseks vajalikud arvutused ja seejärel kõige soodsamad materjalide pakkumised välja valima.
 
Nüüd ootab meie kooli esindust ees mälumängu III voor, kus tuleb läbi viia uurimistöö Tallinna Loomaaias.
 
Õpilasi juhendasid õpetajad Mark Gantsovski ja Esper Kaar.
 
Viimati uuendatud Kol, 15.Veb.2017 08:44
 

Tallinna koolide M/V finaal 10 x 50 m teateujumises

Trüki

Kolmapäeval, 25. jaanuaril 2017 toimusid Tallinna koolide M/V finaal 10 x 50 m teateujumises. Finaali pääses ka meie kooli neidude koondvõistkond, kes saavutasid tihedas konkurentsis 6. koha!

Võistkonda kuulusid Kristina Jaaska, Kristina Lebedeva, Greete Saar, Karolin Rahamägi, Eliisabet Jüriöö, Mia Mõtlep, Katrin Saar, Liina Kohver, Viktoria Mägi ja Veera Leppind.

Õpilasi juhendas õp Merike Turb.

Viimati uuendatud Reede, 27.Jan.2017 13:50
 


Leht 10 - 75