Tallinna Järveotsa Gümnaasium

Järveotsa tee 31, Tallinn 13520

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
õppesuunad

Viktoriin "Our Capital Tallinn"

Trüki

15. märtsil 2017 toimub meie koolis traditsiooniline inglise keelne viktoriin "OUR CAPITAL TALLINN". Kell 14.00 ootame Tallinna koolide 9ndate klasside õpilasi võistlema meie pealinna puudutavate teadmiste alal.
Tänavu on viktoriini peateemaks Tallinn - noorte linn, kuna 2017. aasta on teatavasti laste ja noorte kultuuriaasta.

Viimati uuendatud Esm, 27.Mar.2017 12:27
 

ProgeTiigri võistlus "Mängumaraton"

Trüki

HITSA kutsub kõiki alus- ja üldhariduse õppijaid osalema ProgeTiigri võistlusel “Mängumaraton”. Võistlustööna tuleb esitada enda loodud mäng, mis aitab arendada laste ja noorte IKT oskusi või tõstab teadlikkust, kuidas turvaliselt internetis käituda.

Võistlustöö koosneb kolmest osast:

  • programmeeritud või disainitud mäng
  • mängujuhis
  • lühivideo (pikkusega 2 min)

Võistlustööde esitamise lõpptähtaeg on 23. aprill 2017.

Autasustatakse iga vanuserühma kolme parima võidutöö autoreid põnevate tehnoloogiliste vidinatega.
Kõikide finaali pääsenud koolide vahel loositakse välja ka ProgeTiigri võistluse peaauhind väärtusega 500 eurot. Võistluse auhinnafond on ligi 13 000 eurot.

Täpsem info http://hitsa.ee/konkursid/progetiigri-voistlus

 

Interaktiivse mälumängu "Mesimumm" III voor

Trüki

28. veebruaril toimus Haabersti Vene Gümnaasiumis interaktiivse mälumängu "Mesimumm" III voor. Pärast edukat I ja II vooru läbimist osales kolmandas voorus ka meie kooli esindusvõistkond koosseisus Mari-Liis Mets (8.a), Liis Klimov (8.a), Helle Katrina Luik (7.b) ja Nikita Lemeško (9.b), kes saavutas tubli 5. koha.

Mälumäng koosnes kahest osast. Esimeses osas pidid võistlejad lahendama matemaatikaülesandeid ning teises osas olid ülesanded keemiavaldkonnast.

Kiidame ja õnnitleme tublit võistkonda!

Viimati uuendatud Kol, 01.Mar.2017 17:54
 

Inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor 2016/2017

Trüki

15. veebruaril 2017 toimus inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor, mida korraldas Inimeseõpetuse Ühing ja Tervise Arengu Instituut. Piirkonnavoor oli internetipõhine ning toimub üle aasta.

Meie kooli esindasid 5. klassi õpilased Anne-Katrine Schubert ja Anita Lepik (juhendas õp Tatjana Rosenfeld) ja 7. klassi õpilased Isabella Pragi ja Elisabeth Heinsalu (juhendas õp Siret Paasmäe).

Vaata tulemusi siit: http://www.teaduskool.ut.ee/et/olumpiaadid/inimeseopetuse-olumpiaad

 

Meistrivõistlused murdmaasuustamises

Trüki

22. veebruaril 2017 toimusid Haabersti linnaosa koolide suusatamise meistrivõistlused Nõmme suusaradadel. 1.-5. klassi poiste arvestuses saavutas Tallinna Järveotsa Gümnaasium I koha. Individuaalselt oli Sander Lepp teine ja Marko Bork kolmas. Tüdrukute arvestuses saadi II koht ja individuaalselt teenis medali kolmanda koha eest Heike Rannas. 6.-7. klasside tütarlaste arvestuses saavutas meie kool II koha, sama vanusegrupi poiste hulgas oli taas võidukas Tallinna Järveotsa Gümnaasium. Ka individuaalses arvestuses võeti kaksikvõit. Kõrgemale poodiumiastmele tõusis Andrus Vaher ja teise koha saavutas Kaspar Aksiim.

Õnnitleme väga tubli saavutuse puhul!

Viimati uuendatud Tei, 28.Veb.2017 17:53
 


Leht 8 - 75