Tallinna Järveotsa Gümnaasium

Järveotsa tee 31, Tallinn 13520

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
õppesuunad

Lõpuaktused 2017

Trüki

6. juuni

  • 8.30 - 1.-2. klassid
  • 9.30 - 5.-7. klassid
  • 10.30 - 3.-4. klassid
  • 11.30 - 8., 10., 11. klassid 

19. juuni kell 14.00 põhikooli lõpuaktus.

20. juuni kell 16.00 gümnaasiumi lõpuaktus.

Pidulik riietus! 

Viimati uuendatud Esm, 29.Mai.2017 15:57
 

Tänuüritus

Trüki

22. mail toimus TTÜ Mektory Tehnoloogiakoolis kooli tänuüritus kõikidele tublidele-tegusatele õpilastele. Noored jutustasid LEGOde abil lugusid ja meisterdasid roboteid, uurisid, kui olulised on reaalained, avastasid telesaate valmimise telgitaguseid ning nautisid suupisteid.

Oleme rõõmsad iga oma tubli õpilase üle!

Viimati uuendatud Kol, 24.Mai.2017 18:27
 

ProgeTiigri võistlus "Mängumaraton"

Trüki

HITSA kutsus aprillis kõiki alus- ja üldhariduse õppijaid osalema ProgeTiigri võistlusel “Mängumaraton”. Võistlustööna tuli esitada enda loodud mäng, mis aitaks arendada laste ja noorte IKT oskusi või tõstaks teadlikkust, kuidas turvaliselt internetis käituda.

Võistlusel osales meie kooli 6.c klassi õpilane Liisi Valdvee. Finaalis saavutas Liisi oma vanuserühmas mänguga "Targalt läbi pilvede" 3. koha. Juhendas Liivo Valdvee.

Lisainfo võitjate kohta: http://hitsa.ee/konkursid/progetiigri-voistlus/konkursivoitjad2017

Viimati uuendatud Esm, 22.Mai.2017 16:12
 

Osaka Gakugei Gümnaasiumi õpilased külastasid meie kooli

Trüki

19. mail külastasid Järveotsa Gümnaasiumit Osaka Gakugei Gümnaasiumi õpilased, kes meie kooliga juba teist aastat sellist toredat kultuurivahetuskogemust jagavad.

Esmalt kuulati tervituskõnesid nii eesti, jaapani kui ka inglise keelde tõlgituna ning seejärel jaguneti gruppidesse, et meie kooli õpilased saaks külalistele teha ekskursiooni koolimaja põnevamates ruumides ja koolihoovis. Jaapanlased olid meeldivalt üllatunud, kui lisaks inglise keelele rääkisid gümnaasiumi jaapani suuna õpilased ka jaapani keeles kaasa. Avastati ühised huvid, uuriti üksteiste kultuuri kohta ning leiti erinevusi meie kooli ja Osaka Gakugei Gümnaasiumi koolielus. Pärast koolimajas ringi uudistamist koguneti taas aulasse, kus vahetati omavahel kingitusi ja ka kontaktandmeid, sest paljud leidsid uusi sõpru. Pärast meie mudilaskoori ja rahvatantsu laste esinemist prooviti jaapanlaste eeskujul erinevaid traditsioonilisi Jaapani mänge ning katsetati kalligraafiaga ja paberivoltimiskunsti ehk origamiga. Selga sai proovida traditsioonilisi Jaapani rõivaid. Viimaks peeti kaunid lahkumiskõned ning avaldati soovi jätkata traditsiooni ka tulevail aastail.

Vaata pilte meie kooli Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/jarveotsa/

Viimati uuendatud Kol, 24.Mai.2017 08:15
 

Tallinna tegus õpilane 2017

Trüki

16. mail toimus Tallinna raekojas pidulik vastuvõtt linna tegusamatele õpilastele. Tunnustused „Tallinna tegus õpilane“, „Tallinna tegus sporditegelane“ ja „Tallinna noor kultuuritegija“ andsid üle abilinnapea Mihhail Kõlvart ja haridusameti juhataja Andres Pajula.

Tallinna tegusa õpilase tiitli pälvis ka meie kooli abiturient Säde Lahtmets, kes on oma tegutsemisega innustanud koolikaaslasi, viinud ellu omaalgatuslikke ideid, korraldanud üritusi ja heategevuskampaaniaid, löönud aktiivselt kaasa koolilehe toimetuses ja õpilasesinduses ning olnud pikki aastaid ka tubli rahvatantsija.

Palju õnne, Säde!

Viimati uuendatud Esm, 22.Mai.2017 16:13
 


Leht 3 - 75